O nas

TRADYCJA

Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami. Naszą pasją jest dekoracja wnętrz, a od ponad 20 lat prowadzimy dwa stacjonarne sklepy z tapetami w Łodzi. W 1991 roku nasz łódzki sklep był pierwszym profesjonalnym punktem sprzedaży tapet z fachowym doradztwem.

INNOWACYJNOŚĆ

Ciągle chcemy być pionierami na rynku dekoracji wnętrz, dlatego wychodząc naprzeciw wymaganiom warszawskich klientów, otworzyliśmy sklep internetowy: www.tapety-sklep.com. Stawiając na innowacyjność, nie rezygnujemy z naszych tradycji. Tylko u nas zamawiając tapety online, mogą Państwo skorzystać z profesjonalnej porady w doborze tapety czy pomocy w aranżacji wnętrza.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości. Znamy setki producentów, widzieliśmy tysiące tapet – również takich, które zdobią najbardziej znane wnętrza na świecie (np. Białego Domu). To między innymi produkty tego typu producentów sprowadzamy dla Państwa do naszego sklepu.

Starannie wybieramy tapety, by warszawiacy mogli dostać tylko to, co najlepsze. Wszystkie najnowsze kolekcje licznych producentów tapet o światowej renomie
(m.in. Eijffinger, Arte, Sirpi, Cole&Son i in.) znajdą Państwo w naszym sklepie online: www.tapety-sklep.com.

Ekskluzywne tapety w Warszawie? Tylko w naszym e-sklepie!