Producenci

Prowadzimy sprzedaż najnowszych kolekcji wysokiej jakości tapet o zróżnicowanej kolorystyce, motywach i przeznaczeniu, światowych producentów, takich jak:

Eijffinger – ponad 100 lat tradycji

Firma Eijffinger to światowa marka tapet i materiałów dekoracyjnych. Od chwili jej założenia w 1875 r. firma stawiała na niepowtarzalne i oryginalne wzory oraz wyjątkową jakość. Eijffinger przez 138 lat swojej działalności przetrwał wojny światowe i kryzysy ekonomiczne, zyskując coraz szersze uznanie. Dziś produkty tej firmy dostępne są w ponad 90 krajach, a marka Eijffinger jest liderem tapet na międzynarodowym rynku.

Cole &Son – zawsze pierwsi

Firma Cole &Son została założona pod koniec XIX w. w Londynie. Zasłynęła, dzięki wprowadzaniu nowoczesnych form produkcji tapet. Jako pierwsi wykorzystali proces flokowania, polegający na nanoszeniu warstwy ze strzyży tekstylnej na tapety.
W 1949 r. Cole &Son zrewolucjonizował rynek, wprowadzając metodę sitodruku.

Innowacyjność i odważne oryginalne wzory sprawiły, że firma znana jest nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Tapety Cole &Son zdobią np. Pałac Buckingham, Biały Dom, a także siedzibę brytyjskiego Parlamentu.

Roberto Cavalli HOME no 1 – design nr 1

Zupełnie nowa propozycja na designerskim rynku tapet to projekty Roberto Cavalliego. Światowej sławy projektant stworzył wyjątkową kolekcję tapet i dekoracji wnętrz. Inspiracją były dla niego fascynacja podróżami, snami, zachwyt pięknem. Tworząc swoją autorską kolekcję, chciał nadać wnętrzom ciepła i radości, a także wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.

Arte – klasyka i awangarda

Arte to belgijska firma założona w latach 80. XX wieku znana z tworzenia przepięknych tapet. Jej znakiem rozpoznawczym jest szeroka gama projektów: od klasycznych przez nowoczesne minimalistyczne wzory do awangardowych rozwiązań. Idealnie odzwierciadlają charakter i gust swoich właścicieli. Arte sprzedaje swoje produkty w ponad 80 krajach świata.

Sirpi – tekstylia z Włoch

Sirpi to ekskluzywne tapety projektowane i produkowane we Włoszech. Firma wykorzystuje kilka technologii ich produkcji: nadruk cyfrowy, powierzchniowy, grawerowany czy technikę flokowania. Marka Sirpi znana jest przede wszystkim z designerskich tapet tekstylnych.

Zapraszamy na www.tapety-sklep.com, by poznać pozostałych producentów tapet dostępnych w naszym e-sklepie:

Służymy Państwu profesjonalną radą w wyborze tapet i wykończeniu wnętrz. Prosimy o kontakt, jeśli interesuje Państwa konkretna kolekcja któregoś z ww. producentów, a nie znajdują jej Państwo w naszej ofercie.